FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Forum www.stowarzyszeniemagow.fora.pl Strona Główna
Obecny czas to Nie 14:01, 19 Maj 2024
Forum www.stowarzyszeniemagow.fora.pl Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Tematy Posty Ostatni Post
Dziedziniec.
Poziom I.
Poziom II.
Brak nowych postów Szczyt Otharu.
Po mozolnej wspinaczce kamiennymi schodami dotarłeś do ich szczytu, jednak drzwi prowadzące dalej są zamknięte. Klucz do nich dzierżą jedynie członkowie klanu. Prowadzą zaś na szczyt samej wieży, szczyt twierdzy i centralnego miejsca doliny. W tym miejscu, z którego rozpościera się przepiękny widok na całą okolicę, maja miejsce sądy nad istotami, które prawo Isengardu, bądź Gildii złamały. Niektórzy powiadają że walki tutaj również honorowe miedzy członkami urządzane są.

1 19 Pią 20:05, 04 Lis 2011
Turquoise Draka
Brak nowych postów Biblioteka Isengardzka.
W podziemnych jak i parterowych kondygnacjach wieży, mieści się biblioteka Isengardu. Prawdopodobnie największy zbiór ksiąg, jaki istnieje w całym Śródziemiu. Cóż za skarbnica wiedzy, jaki tu drzemie potencjał magiczny! Rozradowany prawie podbiegłeś do najbliższej szafki, i prędko począłeś oglądać grzbiety książek. "101 potraw z karpia" - Elenwiry Stonbruck, "Przydomowy ogródek" - Brandlego Tucka. Nie, to chyba nie to czego szukałeś. Spojrzałeś raz jeszcze tylko na tysiące, być może nawet dziesiątki tysięcy woluminów i zabrałeś się do szukania tego, co cię interesuje.

0 0 Brak Postów
Brak nowych postów Najwyższy Sąd Magiczny.
Pomieszczenie nazbyt surowe, o ścianach wykutych w kamieniu, rozświetlane jedynie przez dwa niebieskie płomienie, rozmieszczone przy jego ścianach. W jego końcu stał długi kamienny stół, dla rady sędziów prowadzących sprawę. Po środku, jeszcze przed płomieniami, stało krzesło dla oskarżonego, a klika metrów za nim drewniane ławy, dla osób, które chcą uczestniczyć w rozprawie. Trafia się tu tylko za podejrzenia o najcięższe przestępstwa, tak więc lepiej by było dla Ciebie, gdybyś tu nie trafił.

0 0 Brak Postów
Poziom III.
Pokoje w środku zamku.
Domy mieszkalne na terenie Meqin.

Kto jest na Forum
Kto jest na Forum Nasi użytkownicy napisali 456 wiadomości
Mamy 10 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się oqevo